Share

Hakkımızda

Hakkımızda

Kamtek Ltd 1998 yılındaki kuruluşu (Kuruluşta Kamtek Yalıtım olarak başlamıştır) ile önceleri Su yalıtımı, Tesisat işleri, Termosifon imalatı ve demir doğrama işleri gibi işlerle faaliyetlerine başlamıştır, 2003 yılında yapılarda dış cephe kaplama ve alüminyum doğrama sistemlerinde Çuhadaroğlu markasını kullanarak yüksek bir pazar ivmesi yakalamış ve bu yükselişi 2004 yılında yan kuruluşu olan Glasstech Trading Co. Ltd. firmasını kurarak cam teknolojilerinde yeni nesil sistemleriyle birleştirerek ülkemize dış cephe kaplamalarında farklı ve çağdaş sistemlerle tanıştırmıştır. Bunlara ilaveten dış cephe kaplama, zemin döşeme, asma tavan, mesh kaplama, otomatik geçiş sistemleri, vb konularda Trespa, Alpolic, Naturalbond, Dormakaba, İnterax, Aspen, Kasso, Tarkett, Desso, markalarına ait bayilikleri bünyesine katarak çok geniş bir ürün yelpazesi ile yapısal alanlara daha fazla malzeme çeşitliliği ve çözüm önerileri sunmaktadır.

2005 yılında Isıtma soğutma sistemleri uygulamalarına ülke genelinde Daikin marka VRV Dünyanın 1 numaralı klima sistemlerini ana bayii olarak ülkemize getirmiştir, bunun yanında Vestel VRF, Isı geri kazanım ve havalandırma sistemleri hizmetlerini de vermektedir.
Günümüz itibariyle şirketimiz Dünya Markalarını, en yüksek standartta uygulamaları ile çeşitli Otel, Kurumsal ofis, Okul, Hastane, konut projeleri kullanan şirketimiz her alanda yüksek kalite ve profesyönellik anlayışı ile ile birçok kuruma hizmet vermektedir.

Günümüz itibariyle şirketimiz Dünya Markalarını, en yüksek standartta uygulamaları ile çeşitli Otel, Kurumsal ofis, Okul, Hastane, konut projeleri kullanan şirketimiz her alanda yüksek kalite ve profesyönellik anlayışı ile ile birçok kuruma hizmet vermektedir.

1

Tarihçemiz

Kam-Tek Ltd 1998 yılında iki kardeşin uğraşı olarak depo yapım ve tesisatı ile faaliyetlerine başlamış ve ülkemizin yapı alanında dış cephe kaplama, izolasyon ve cam konsepti konusunda geliştirmiş ve bugün çağdaş yapı tasarımları ve cam teknolojileri ile ülkemizde müşteri hizmetinin ön planda bulunduğu firma haline gelmiştir.

'

Dan beri

Direktörün Mesajı

1998 yılında depo ve tesisat işleri ile faaliyette olan firmasız gelişen ülke ekonomisini takip ederek dış yapı kaplama ve izolasyon ile faaliyet alanını değiştirmiştir. Kıbrısın sıcak kanlı insanları olarak ilk hedefimiz müşterilerimizle ilgilenmek ve onları memnun edeceğimiz mutlu müşteri potansiyelini yakalamak ve geliştirmek olmuştur. Dış yapı yanında cam teknolojilerini ülkemizde halkımıza sunmak ve ısıtma soğutma sistemleri ile bir bütün oluşturmak halkımıza hizmet etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Merkez ofisimizin 2008 yılından itibaren Haspolat sanayi bölgesinde olması ve tüm üretim tesislerimizin aynı bölgede olması çalışan personelimizin de memnuniyetini ortaya koymuştur. Tüm çalışmalarımız, müşterilerimizin ve halkımızın çağdaş ve modern yaşam ortamlarında hayat bulmasını sağlamak ve öncü ve yenilikci firma olmak.

Vizyonumuz

Yapı teknolojilerinde kaliteli, güvenli ve çağdaş görünümlerle ülke yapı taşlarının gelişmesine kakıda bulunan öncü bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Dünya gelişimi ile cephe ve kompozit yapıların yaşamımızda daha güvenli ve cam konsepti ile bir bütün oluşturmasına katkıda bulunmak, ısıtma ve soğutma sistemleri ile geleceğin yaşam ortamlarını hazırlamaktır.

İso ve Kalite Belgelerimiz